I doncs iniciarem com cada any totes les competicions on assistim i els resultats en aquesta pàgina.
Hoquei Consell Esportiu d’Osona
Prebenjamí 2ona fase, Grup C; 1er classificat
Classificació; http://totsjuguem.cat/public/allplayed/classification/ranking/118
Resultats dels partits; http://totsjuguem.cat/public/allplayed/classification/matchs/118
Prebenjami 3a fase Grup C1; 1er classificat ( a l’espera de la final del dia 18/6/16)
Classificació; http://totsjuguem.cat/public/allplayed/classification/ranking/142
Resultats dels partits; http://totsjuguem.cat/public/allplayed/classification/matchs/142
Cloenda Hoquei Temporada 2015-2016, Vic 18/6/16
Patinatge federació Individual:
Iniciació C: Gisela G, Bruna B, Raül C, Abril B, Paula E, Elia G, Júlia A, Bruna N, Oscar M.
Iniciació A: Jana P, Marta N, Marta S
Certificat: Bruna R, Marta N.
Copa Bcn Semifinals Juvenil Nacional, 19 de setembre 2015 – La Garriga
Queralt Àvila; 9ena
Maria Llop; 5ena, es classifica per al Final el 7-8 de novembre.
Felicitats!
Copa Bcn Finals Juvenil Nacional, 7 de novembre 2015 – Lliça de Vall
Maria Llop ; 3era classificada. Es classifica per la Copa Catalana de lliure a Amposta!!
II Trofeu del Castell de Tona, 15 de novembre 2015 – Tona
Pre-inicació A; Maria Font 7ena
Iniciació A; Marta Navarro 6ena
III Trofeu de la Plana, Primera fase, 22 de novembre – Olost
Mini; 7ena Berta, 8ena Nora, 17ena carla, 18ena Lucia, 19ena MartinaE, 20ena Irina, 21ena Noa.
Promoció 1; 7ena Marina, 10ena Gemma, 14ena Clara, 17ena Èlia D
Promoció 2; 2ona Paula, 3a Júlia A, 4rta Jana I, 5ena Bruna N, 7ena Èlia G, 12ena Júlia C
Iniciació C; 9ena Bruna B, 20e Oscar, 21e Raül
Iniciació B -1; 9ena Gisela G
Iniciació B; 11ena Martina
Copa Catalana de Lliure, 28 de novembre – Amposta
Juvenil A; Maria Llop 7ena
Moltes felicitats!
IV Trofeu la Garriga, 29 de novembre – La Garriga
Pre-Certificat; 4rta Mireia
Certificat; 5ena Bruna R, 6ena Mariona, 10ena Marta O.
Campionat de Xou, Territorial de Barcelona, diumenge dia 17 de gener – Vic
Classificació Grup de Xou petit; Ni Rebels ni submises 13 enes
VI Trofeu de l’Anoia, 28 de febrer 2016 – Piera
Juvenil A; 10ena Maria LLop
Senior A; 2ona Eva Ferrer
IV Trofeu de la Plana, Segona fase, 21 de febrer – Taradell
Mini; 9ena Berta, 12ena Carla, 14ena Nora, 17ena Noa , 18ena Irina, 19ena Martina E .
Promoció Nivell 1 Benjamí; 5ena Marina, 9ena Gemma, 10ena Clara, 13ena Èlia D
Promoció Nivell 2 Benjamí; 1a Jana I, 4rta Èlia G, 5ena Júlia A, 6ena Bruna N, 7ena Paula
Iniciació C; 11ena Bruna B, 12e Oscar, 16e Raül
Iniciació B -1; 9ena Gisela G
Iniciació B; 8ena Martina M
IV Trofeu de la Plana, Resultats combinats (classificats per la Final els que estan en negreta)
Mini; 9ena Berta, 12ena Nora, 13ena Carla, 17ena Noa , 18ena Irina, 19ena Martina E . La Lucia no va poder participar a la segona fase, el que fa que surti 21ena en la classificació.
Promoció Nivell 1 Benjamí; 7ena Marina, 10ena Gemma, 12ena Clara, 15ena Èlia D
Promoció Nivell 2 Benjamí; 2a Jana I, 3ena Júlia A, 4rta Èlia G, , 5 ena Paula, 7ena Bruna N. LA Júlia Cruells tampoc va participar a la segona fase i queda classificada en 17rna posició.
Iniciació C; 10ena Bruna B, 15e Oscar, 20e Raül
Iniciació B -1; 8ena Gisela G
Iniciació B; 10ena Martina M
Amb els resultats combinats de les dues fases, participen a la final 11 patinadors del club. Podria variar si hi han baixes.
Moltes felicitats a tots!!
Preselecció Nacional Juvenil, 19-20 de març 2016 – St. Feliu de Codines
Juvenil A: 7ena Maria Llop (classificada per a poder participar al Campionat de Barcelona)
Felicitats Maria!!
Competició CEOsona Xou, 3 d’abril 2016- Castell d’en Planes, Gurb
Categoria primària; Juguem junts, molt millor ! 7ens classificats
Copa Catalana de Xous, 9 d’abril 2016 – Tremp
Xou Petit: 8 enes classificades “Ni Rebels ni Submises”
VIII Trofeu de la Sal, 30 d’abril 2016 – Cardona; 1 pòdium
Certificat: 6ena Mariona, 8ena Marta O, 9ena Mireia
Sènior A: 1a Eva F.
Trofeu Herault, del 22 al 25 d’abril 2016 – Meze; 3 pòdiums cap a casa!!
Xou Senior Petit; 4rtes classificades “Ni Rebels ni Submises”
Senior DN1; 1a classificada Eva F
Jeunesse DN1: 1a classificada Maria Ll
Jeunesse DR1: 1a classificada Bruna R.
Campionat de Barcelona Juvenil A , 16-17 d’abril 2016 – Parets del Vallés
Juvenil A: 18ena classificada Maria Llop
Campionat Barcelona Júnior A i Sènior A, 7-8 de maig 2016 – Malgrat de Mar
Júnior A: 23ena Queralt Avila
Senior A: 11 ena Eva Ferrer
Final IV Trofeu de la Plana, 14 de maig 2016 – Sta. Eugenia de Berga; 2 pòdiums cap el Lluçanès
Mini;
Promoció Nivell 1 Benjamí;
Promoció Nivell 2; 1a Elia Garolera, 3era Paula Espinosa
Iniciació C;
Iniciació B -1;
Iniciació B;
III Trofeu Lluçanès, 28 i 29 de maig – Olost; 10 pòdiums queden a casa!
Moltes i moltes felicitats a tots per participar, amb especial esment pels més menuts del club i els que fa poc que patinen. No és gens fàcil sortir a la pista tot sol amb jutges!! Ho vareu fer tots i totes molt i molt bé! Continueu així!
Mini 1: 4a Carla G, 6e Lukas C, 8 Anna G
Mini 2: 6 ena Maria R, 8ena Gala
Mini 3: 11ena Martina E
Promoció 1-1: 2ona Marina A, 3a Irina A, 4rta Berta S, 5ena Nora , 7ena Lucia, 8ena Noa, 9ena Abril V.
Promoció 1-2: 3a Clara M, 4rta Gemma, 6ena Xenia B.
Iniciació C menors: 4rta Elia G, 13ena Jana I, 17e Oscar, 18ena Bruna N, 19 Raül
Iniciació C majors; 4rta Abril B
Iniciació B menors: 3a Gisela G
Iniciació B majors: 9 ena Martina M
Iniciació A: 3a Marta S, 7ena Maria F
Pre-CErtificat: 1a Marta N, 3a Jana P
Certificat: 2ona Mariona M, 3a Bruna R, 4rta MArta O, 7ena Mireia
Juvenil A: 8ena Maria LL
Senior A: 1a Eva F
A continuació l’enllaç al document on arxivem els nivells aconseguits des de l’any 2008 dels patinadors i patinadores del club;
Individual: assoliment-nivells 08 – 16 Actualització: 03/09/16 . Xou ; Assoliment Xou 2008 – 2015 02/09/16